fbpx

Milliseid teenuseid TaskUst tellida?

TaskUst saab tellida abilise kõiksugu töödele, mis Sul parasjagu tegemist vajavad. Kui Sa ise näiteks ei oska või ei ole aega, siis ole mureta – TaskUs Tegijad tõttavad Sulle appi.

Milliseid teenuseid TaskUst tellida saab?

 

Lapsehoidmisteenus

TaskUs rakendusega on liitunud palju usaldusväärseid ja asjalikke lapsehoidjaid. Ka on juba väga paljud inimesed leidnud hea lapsehoidja just TaskUs rakenduse kaudu. Proovi Sinagi!

 

Elektritöödega seotud teenus

Pistikud korda ja lae- ning seinalambid vahetatud lihtsalt ja kiiresti. Elektritööd on ühed populaarsemad tööd, mida TaskUst tellitakse.

 

Koristus- ja puhastusteenus

Aknad puhtaks, põrandad särama, diivanid ja muu pehme mööbel plekivabaks TaskUs Tegijate abiga. Meie rakendusega on liitunud mitmed eraisikud ja ettevõtted, kes pakuvad kvaliteetset puhastusteenust. TaskUs abiga on saadud puhtaks nii autod kui ka diivanid, korterid, eramajad ja on leidunud ka mitmeid abilisi, kes on aidanud näiteks aedasid korrastada.

 

Sanitaartehniline teenus

Kõikvõimalike suuremate ja väiksemate torutöödega abistavad Sind professionaalsed Tegijad. Näiteks on läbi TaskUs süsteemi saadud abi dushinurga äravoolu remondiga ja samuti on ära parandatud mitu lekkivat köögikraani!

 

Lemmikloomade hoidmise teenus

Võime Sulle saladuskatte all öelda, et TaskUs on ennast registreerinud väga palju tublisid koerajalutajaid, kelle ainus soov on veeta aega neljajalgsete nunnudega ja teenida selle abil endale lisaraha. TaskUst on saadud abi nii koera jalutamise teenusega, koera treenimise teenusega kui ka koera hoiule andmisega puhkuse ajaks.

 

Maalriteenus

Seinad vajavad värskendust uue värvi näol? TaskUs on palju asjatundlikke maalereid, kes oskavad pintsli ja värvirulliga imesid teha.

 

Üldehitusteenus

Põrandad, seinad, laed, vannitoaplaadid ja kõiksugu muud remonti või parandust vajavad asjad Sinu kodus saavad kerge vaevaga tehtud.

 

Kodutehnika remondi ja paigaldamise teenus

Pesumasin katki või vaja paigaldada uus pliidiplaat? TaskUst leiad kindlasti tublid töömehed, kes Sind aitavad.

 

Mööbli paigaldamise teenus

Näiteks on TaskUs rakenduse kaudu tellitud köögimööbli paigaldamise teenust ning ka IKEA mööbli kokku panemise teenust.

 

Massaashiteenus

TaskUst on leitud korduvalt tublisid massööre, kes tõttavad koheselt appi ja on valmis tegema näiteks ka koduvisiite!

 

Toitlustusteenus

Miks mitte tellida toitlustust just TaskUs rakenduse kaudu? Leiame Sulle parimad toitlustajad. Muide, TaskUs kaudu on tellitud näiteks teenindajaid ja ettekandjaid erinevatele üritustele.

 

Raamatupidamisteenus, tõlketeenus, keeletoimetamine

Tublid raamatupidajad, tõlgid ja keeletoimetajad on ootel TaskUs! Sina ainult postita, mis Sul vaja teha on. Näiteks on soovitud tellida väikefirma aastaaruande tegemist ja ka blogipostituste koostajat.

 

Kolimisteenus

TaskUs rakendusest leiad võimekad kolimisabilised, kes aitavad Su mööbli ja muud esemed kiiresti vanast kodust uude! TaskUs on registreerinud ennast ka üsna palju kaubikujuhte.

 

Kõik suuremad ja pisemad tööd mis Sul aga ette tulevad – postita need kõik TaskUs!

NB! TaskUs registreerimine ja töö üles panemine on tasuta. Tegijad teevad Sulle ise pakkumised – Sina ainult vali parim välja. Kui sobivat pakkumist ei tule, ei ole Sul mingit kohustust ühtegi pakkumist vastu võtta. Postita oma tegemist vajav töö juba täna – kes teab, võib-olla saad nii hea pakkumise, et lausa raske on sellest keelduda!