fbpx

Uudised – veebruar 2020

Eratreener, massöör, klaveriõpetaja, kolimisabiline, triikimisteenuse osutaja, korstnapühkija, elektrik, lapse sünnipäevapeo korraldaja, toitumiskava koostaja – need on vaid mõned näited töödest, mis veebruari jooksul TaskUs rakendust kasutades tellitud on.

VAU! See näitab, et tegelikult ei ole piire, milliseid töid TaskUs Tegijate abiga ära teha – mitte ükski töö ei ole liiga keeruline, raske või aeganõudev – kõik saab tehtud!

Postita Sinagi oma töö TaskUs – ALUSTA SIIT

Tegijana verifitseerimine on nüüd lihtsam

Tegime tegijate verifitseerimisprotsessi loomulikumaks – uuendatud e-kirjad aitavad teid lihtsasti igal sammul edasi. Tegelikult neid samme ei olegi palju – tuleb lihtsalt vajutada oma profiili all asuvat nuppu „Hakka Tegijaks“, ning vastata kinnitusmeilile oma pildiga dokumendi koopiaga. Tavaliselt võtab see aega mõnest minutist kuni paari tööpäevani (olenevalt kui palju korraga Tegijaks soovijaid on).

TaskUs Tegijad verifitseeritakse läbi pildiga dokumendi – nii saame olla kindlad, et TaskUs rakenduse kasutamine on turvaline kõigile osapooltele.

Klienditugi on abiks

TaskUs klienditugi teeb usinalt tööd, et lahendada kõik teie mured – kirjuta meile eesti, vene või inglise keeles.
Samuti töötab klienditugi selle nimel, et kõik TaskUs postitatud tööd leiaksid kiiresti just selle õige Tegija. Justkui kosjasobitaja, aga noh, töödega. Saate aru küll, mida me mõtleme.

Eripakkumised TaskUs klientidele

Jätkuvalt saab liituda TaskUs kaudu Bauhof Meistriklubiga ja ka Profiklubiga, ning seda täiesti tasuta! – LOE LISAKS

Soovitame ka kõigil töö tegijatel liituda LHV Ettevõtluskontoga, et maksud saaksid kerge vaevaga makstud ja töö tegemine laabuks muretult! – LOE LISAKS