fbpx

Kuidas hinnata Tegija usaldusväärsust?

TaskUs süsteem on üles ehitatud inimeste hinnangutele ja Tegijate kontrollile.

Meie soovitus on, et kõigepealt tuleks Tegija profiilil märgata rohelist “Kontrollitud” tunnusmärki, mis annab märku, et tegemist on Tegijaga, kes on oma identiteedi kontrollimisel tuvastanud, dokumendi ja isikukoodi alusel.

Teiseks võiks kindlasti Tegija profiili vaadates lugeda tema kirjeldust, palju töid on ta juba teinud ning märgata tema “usaldusväärsuse hinnangut” ehk mitu tärni antud Tegijal on. Meile on väga oluline tekitada ja hoida kasutajate omavahelist usaldust. Sealt edasi võiks kohe silma jääda ka, kui palju töid on Tegijal üldse kokku tehtud. See number näitab Tegija aktiivsust ja valmisolekut. Samas tasub alati mõelda ka sellele, et uued Tegijad ei pruugi veel omada suurt tööde pagasit ja nendele vastavaid hinnanguid süsteemis. Selleks on kasulik vestelda Tegijatega töö all olevas vestlusnurgas, et saada võimalikult palju informatsiooni.

Kuidas hoida oma hinnang kõrge?

  • Ole alati professionaalne, suhtle viisakalt, ilmu kohale õigel ajal ning jälgi puhtust!
  • Vasta küsimustele kiiresti ning konkreetselt, vajadusel küsi lisainfot, et vältida hilisemaid möödarääkimisi. Kasulik on kõik vestlused pidada süsteemi vestlusnurgas, sest siis on kõik kirjas ja arusaamatuste korral võimalik neid taas vaadata.
  • Kui võtad töö vastu, kas siis sularaha või deposiidiga, on kindlasti oluline töö ka süsteemis lõpetada. Siis saab klient anda tööle hinnangu ja tõstab Sinu võimalusi edasisi töid saada ning ka Sul on võimalus anda kliendile omapoolne hinnang.

Kindlasti lisab usaldusväärsust Tegijale tema profiilipilt. Kuna tänapäeval on väga palju võimalusi, et Sinu vastas võib olla ükskõik kes (kuid tänu TaskUs süsteemi kontrollile on kõik Tegijad usaldusväärsed), siis pilt võib otsuse tegemisel anda pigem eelise. Kõik me ju armastame suhelda päris inimestega ja päris Tegijatega.