iOS operatsioonisüsteemi kasutajatele: TaskUs rakenduse allalaadimiseks iPhone’i tuleb minna AppStore keskkonda ja sisestada otsinguribale “TaskUs”. Meie rakendus on tasuta.

Veebi ja Androidi kasutajatele: Kuniks meie rakendus Android operatsioonisüsteemi kasutajatele on loomisel, sisesta palun oma arvuti, telefoni või tahvelarvuti veebibrauserisse https://app.taskus.ee/.

TaskUs kasutajaks registreerumine toimub läbi pealehel oleva nupu "Logi sisse / Registreeru".

TaskUs iOS rakenduse keskkonda sisse logimine ja registreerumine toimub läbi nupu "Profiil", mis asub alumises paremas nurgas.

Veebis kasutatava keskkonna "Logi sisse / Registreeru" nupp avaneb rippmenüü alt, mis asub üleval vasakul nurgas. Edasi lisa oma andmed. Registreerumine on tasuta.

TaskUs keskkonda sisse logimine toimub läbi sama nupu.

Sinu profiil koosneb eesnimest + perekonnanime esimesest tähest, profiilifotost, lisatud meedialinkidest, enda kirjeldusest, räägitavatest keeltest, aga ka hinnangutest, mida oled saanud ja mida oled teistele andnud.

Me ei näita avalikult isiklikku informatsiooni nagu e-maili aadress või telefoninumber.

Parima teenuse pakkumiseks usub TaskUs läbipaistvusse ja aususesse.

MÄRGE! Kontaktinformatsiooni (telefoninumbrit, e-maili aadressi, kolmandate osapoolte veebilehtede linke jms) ei tohi sisestada profiili kirjeldusse.

Selleks, et Tööd postitada, on vaja TaskUs süsteemi sisse logida või end kasutajaks registreerida (kui oled uus kasutaja).

Selleks, et leida õige spetsialist, loo Töö vajutades suurt "+" märki. Vali oma tööülesande kategooria ja kirjelda tööülesande sisu. Näiteks: “Akvaariumi puhastamine.”

Kirjelda tööülesannet nii detailselt kui võimalik, lisa vajadusel fotosid või videosid. Mida spetsiifilisem info, seda hõlpsam on leida õiget Tegijat. Kui opereerid range eelarvega, pane see kirja. Lisa tähtaeg ja asukoha detailid. Vajuta “Avalda”

Pärast seda hakkavad Tegijad oma abi pakkuma. Kaalu hoolikalt iga taotlust ja tee õige otsus.

Sinu tööotsal saab olema avalik vestlusruum, kus Tegijad saavad vajadusel lisaküsimusi küsida.

MÄRGE! Ohutuse ja aususe tagamiseks ei luba me vestluses postitada e-maili aadressi, telefoninumbrit või täpset asukohta.

Tegija on inimene, kes teostab tööülesandeid teistele TaskUs keskkonna inimestele. Nad on iseseisvad teenusepakkujad, kellel on oma kasutajakonto nii, nagu on ka Klientidel.

Kui soovid hakata Tegijaks, loo lihtsalt kasutajakonto, täida Tegija vorm ja alusta Tööde otsimist, mis võiksid Sulle sobida. Tegijaks saab inimene, kes on vähemalt 16-aastane.

Kui sinust on saanud Tegija, saad hakata Töödele pakkumisi esitama. Selleks tuleb Kliendile teada anda, miks just sina tema pakutavaks tööks parim oled. Kui osutud Töö tegemiseks valituks, saad alustada Kliendiga eravestlust ja leppida kokku järgmised sammud.

Tegijaks saamiseks on vajalikud järgmised sammud:

1. Registreeri end TaskUs kasutajaks ja loo seejärel väljapaistev profiil, milles tulevad selgelt välja sinu oskused.

2. Mine “Profiil” alasse ja vajuta nupule “Hakka Tegijaks”

3. Vali kategooriad, millele oled spetsialiseerunud, loe läbi meie Tegija kasutajatingimused ja täida ära oma pangakontoandmed.

* TaskUs kasutab sinu pangakontoandmeid ainult teenitud raha ülekanneteks.

Selleks, et saada Tegijaks, peame me kontrollima, et sinu identiteet vastab sellele, mida oled esitanud profiiliankeedis. TaskUs tugi teeb sulle järgnevate päevade jooksul lühikese kõne ja palub saata meile oma ID-kaardi koopia. Kõik isiklikud andmed hoiab TaskUs turvaliselt salastatud (vaata Privaatsuspoliitika alla ) Kinnitamist oodates saad taotleda ühte tööotsa.

Kinnitamisprotsessi lõpetamiseks saad külge märke “Kontrollitud”. Palju õnne! Oled nüüd usaldusväärne Tegija.

Parimad Tegijate profiilid on valmis, hästi sõnastatud, veavabad ja neid kaunistab professionaalne, sõbraliku ilmega foto. Fotode ja videote üleslaadimine tehtud töödest ja sertifikaatide lisamine näitab, kui tõsiselt sa oma ettevõtmisi võtad.

Kui Sul on tugev profiil valmis, alusta tööotsade otsimisega. Otsi, saada taotlusi, vestle, korda. Mida aktiivsem oled, seda rohkem võimalusi Sul on Töid leida.

 

Kui leiad Töö, mida tahaksid teha, tee julgelt oma pakkumine:

1. Vajuta “Tee pakkumine” nuppu. See juhatab Su pakkumiste lehele.

2. Too välja, kui palju sooviksid töö eest raha teenida – kas tunnis või üldse kokku, sõltub Sinust. Lisaks töötasule peaks tasu vajadusel sisaldama ka tööriistade ja (teatud juhtudel) materjalide tasu, reisi- ja parkimistasu.

3. Vali sobiv maksemeetod (sularaha või ülekanne).

4. Lisa kommentaar, miks just Sina oled parim kandidaat selle töö tegemiseks.

5. Vajuta “Esita” nuppu.

Sinu pakkumine on nüüd saadetud. Edu!

MÄRGE! Ohutuse ja aususe tagamiseks ei ole pakkumisse lubatud lisada otsest kontakti või veebilehte.

Kui Sinu pakkumist ei ole veel vastu võetud, on Sul võimalik seda uuendada. Selleks klõpsa “muuda” lingil, mis on hinnapakkumise kõrval. See juhatab Sind sinu pakkumise lehele, kus saad muuta hinda ja kommentaare.

Ja ära unusta, et mida detailsemalt kirjeldad oma oskusi, seda suurem on tõenäosus, et paistad silma.

Kui sind on palgatud, saadame sulle e-kirja ja teavitame nii Sind kui Tegijat, kust leida üksteise kontaktid. Seejärel peaksite koheselt üksteisega ühendust võtma, et aeg ja koht lõplikult kokku leppida ja niisamuti ka muud detailid, mis on tööülesande täitmisel olulised. Kliendiga suheldes ole viisakas ja sõbralik.

Töö eest tasu saamine on väga oluline. Kõige lihtsam ja turvalisem viis on taotleda Kliendilt turvalist TaskUs ülekannet, kui Töö on sulle määratud. Sellisel viisil saame me makse garanteerida pärast seda, kui Klient on Töö tulemuse heaks kiitnud.

Kui oled Töö lõpetanud, on oluline vajutada nupule, mis annab meile teada, et Töö on “lõpetatud”. Pärast seda saab Klient Töö kohta teate ja peab omalt poolt kinnitama, et Töö on sooritatud, misjärel kantakse Kliendi poolt makstud tasu Tegija arvele. Raha kantakse otse sinu pangaarvele, mille oled TaskUs süsteemiga liitumisel ise sisestanud.

Töö eest on võimalik tasuda ka sularahas, kui olete Kliendiga selle maksemeetodi eelnevalt kokku leppinud. Klient peab tasuma sularahas kokku lepitud summa Tegijale hetkel, kui mõlemad on kinnitanud TaskUs keskkonnas, et Töö on teostatud.

Juhul kui tööots tühistatakse 24 tundi või rohkem enne selle määratud algust, liigub tööots Sinu profiilil lõpetatud tööotsade kausta ja Kliendile tagastakse deposiit. Edaspidi leiad selle tööotsa “Minu tööd” > “Lõpetatud tööd” alt.

Kui tööülesanne tühistatakse vähem kui 24 tundi enne selle kokkulepitud algust, on tühistamise trahv tühistajale 20% kokkuleptud tasust. Tühistajale saadetakse arve. Rohkem infot leiad lehe allosas asuvas sektsioonis "Üldised Kasutustingimused".

Me soovitame Kliendil ja Tegijal võimalikult vara suhelda ja detailides kokku leppida, et tühistamist vältida. Inimesed loodavad Sinu peale, olgu see siis Töö täitmisel või selle saamisel. Kui Tegija Töö tühistab, anna meile sellest palun kohe teada aadressil eesti@taskus.eevõi helista +372 654 8888, et saaksime aidata Sul leida uue Tegija. Kui Sa seda ei soovi, siis me tagastame deposiidi.

TaskUs võtab seda kui tööülesande tühistamist. Kui töö tühistamine toimub vähem kui 24h enne selle kokkulepitud algust, määratakse tühistajale trahv 20% kokkulepitud töötasust. Tühistajale saadetakse arve. Rohkem infot leiad lehe allosas asuvas sektsioonis "Üldised Kasutustingimused".

Me soovitame Kliendil ja Tegijal võimalikult vara suhelda ja detailides kokku leppida, et tühistamist vältida. Inimesed loodavad Sinu peale, olgu see siis tööülesande täitmisel või selle saamisel. Kui Tegija töö tühistab, anna meile sellest palun kohe teada aadressil eesti@taskus.eevõi helista +372 654 8888, et saaksime aidata Sul leida uue Tegija. Kui Sa seda ei soovi, siis me tagastame deposiidi.

Taskus platvormil saavad Tegijad tööülesandeid täita ka kui ettevõtted (OÜ, FIE, AS, NPO). Selleks pead looma TaskUs platvormile ettevõtte profiili ja andma teada, kas oled käibemaksukohustuslane või mitte. See annab süsteemile teada, kas lisada sinu pakutavale teenusele käibemaks. Teenustasu hind ja käibemaksu summa kuvatakse sulle, kui teed tööotsale pakkumise.

Tasu deklareerimine riigile on Tegijale kui ettevõttele kohustuslik. Samamoodi nagu eraisiku puhul, jääb deklareerimine ettevõtte kohustuseks.

TaskUs on loodud selleks, et aidata inimestel abi saada ja raha teenida. Selleks, et platvormi üleval pidada, peame me hoidma seda turvalisena ja tööülesanded peavad käima läbi meie süsteemi. Me ei ole kaitstud ebaausate inimeste eest ja me hoiame oma silmad lahti mistahes reeglite rikkumiste ees.

Kui oleme avastanud süsteemi ärakasutamise, eemaldatakse reeglite rikkuja süsteemist igaveseks. Me usume ausasse turgu ja ausatesse inimestesse. Kui märkad platvormil ebaausat või tavatut tegevust, anna sellest julgesti teada aadressil eesti@taskus.ee või helista meile +372 654 8888. Me täname Sind personaalselt.

Juhul kui Töö teostamise käigus selgub, et Töö teostamise aeg läheb pikemaks, kui algselt märgitud sai, siis on võimalik Kliendil postitada TaskUs platvormil uus Töö, ning tellida Tööd teostama sama Tegija.

Kui aga selgub, et Tegijal ei ole võimalik mingil põhjusel Tööd teostada, sest Klient ei ole loonud Töö teostamise edukaks kulgemiseks soodsaid tingimusi, on Tegijal võimalik Töö tühistada. Sellisel juhul tuleks kindlasti ühendust võtta TaskUs klienditeenindusega aadressil eesti@taskus.ee või helista +372 654 8888.

TaskUs on pühendunud meie kasutajate privaatsuse kaitsele. Sinu avalikul profiilil on näha Sinu profiilinimi, mis koosneb eesnimest ja perekonnanime esimesest tähest, Sinu profiilifoto, lisatud meedialingid, Sinu lisatud kirjeldus enda kohta, räägitavad keeled, aga ka hinnangud, mida oled andnud teistele ja mis teised on sulle andnud. Alles siis, kui tööülesanne on määratud konkreetsele Tegijale, saab ta teada konkreetse asukoha, kus tööülesanne aset leiab.

Me ei soovita avaldada oma personaalseid isikuandmeid, kaasa arvatud täisnime, ettevõtte nime, kontaktdetaile. TaskUs jätab endale õiguse modereerida profiile, kus on jagatud lubamata informatsiooni.

Selleks, et TaskUs platvormi säilitada ja läbi hea turunduse leida parimaid võimalusi nii Klientidele kui Tegijatele, võtab TaskUs igalt tehingult turundustasu, mis sisaldub juba Kliendi jaoks pakutud hinnas.

Maksude maksmine on iga TaskUs kliendi oma vastutus. TaskUs ei võta vastutust Kliendi ja Tegija maksmata maksude eest.

Rohkem infot "Üldised Kasutustingimused" sektsioonis, mis asub lehekülje allosas.

TaskUs blokeerib nende isikute konto, kelle käitumisviisid ei sobi kokku üleüldiste hea tava normidega, mis on aksepteeritud meie ühiskonnas. Rohkem infot leiad selle kohta sektsioonist "Üldised Kasutustingimused", mis asub lehekülje allosas.

Ei leidnud oma küsimusele vastust?